Słuchawki Bose ProFlight Series 2 w sklepie dlapilota.pl

Słuchawki Bose ProFlight Series 2

Miło nam poinformować, iż w ofercie sklepu dlapilota.pl znalazły się Bose ProFlight Series 2, lekkie, douszne słuchawki z funkcją aktywnej redukcji hałasu, zapewniające wygodę podczas długich lotów, z wieloma funkcjami opracowanymi z myślą o zastosowaniu w kabinach wielu rodzajów samolotów.
 
ProFlight Series 2 to najbardziej zaawansowany zestaw słuchawek lotniczych, oferujący użytkownikowi szereg wyjątkowych korzyści. Zapewnia najbardziej wydajny aktywny system redukcji hałasu, stabilne i wygodne dopasowanie, doskonałą jakość dźwięku i prostotę obsługi, czyli wszystko to, czego można oczekiwać od produktów Bose.

Proflight Series 2 od poprzedniego modelu odróżniają tylko i aż dwa elementy. Po pierwsze zastosowano tu inny, bardziej elastyczny i zdecydowanie lżejszy kabel, który jest dostosowany swoimi parametrami do ciężaru sluchawek ProFlight.


Druga zmiana polega na naprawieniu błędu polegającego na niechcianym i niekontrolowanym włączeniu bądź wyłączeniu funkcji Talk Through. ProFlight Series 2 są pozbawione tego błędu.


Wygodę zapewnia unikatowa i stabilna konstrukcja douszna bez końcówek sięgających w głąb kanału słuchowego, która wyróżnia nasze słuchawki na tle innych produktów.


Inne nowości w modelu ProFlight: trzy poziomy redukcji hałasu do wyboru, mikrofon dynamiczny i kabel z możliwością zmiany strony mocowania, technologia redukcji hałasu Bose, pełna obsługa urządzeń Bluetooth® oraz sterowanie dotykowe. Dotykowo włączana, obustronna funkcja Talk Through ułatwia pilotom komunikację poza interkomem bez konieczności wyjmowania słuchawek z ucha.


Dwie baterie AA zapewniają ponad 45 lub co najmniej 25 godzin pracy, odpowiednio z wyłączoną lub włączoną komunikacją Bluetooth. Dostępne są także modele zasilane z kokpitu samolotu. Przełączanie się między zasilaniem z baterii i samolotu nie wpływa na pracę ani jakość dźwięku słuchawek. Wszystkie modele są wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania, która dezaktywuje zestaw, gdy nie jest używany.


Kolejne słuchawki Bose, które są klasą dla siebie.


Piloci w umiarkowanie głośnych samolotach, np. z hermetyzowanymi kabinami mogą teraz doświadczyć czystości dźwięku Bose, której oczekują, jak również niezawodnego, dostosowanego brzmienia i wyższego poziomu komfortu podczas długich lotów. Słuchawki ProFlight Series 2 zostały opracowane specjalnie z myślą o zawodowych pilotach.


30 lat badań i innowacji Bose.

Słuchawki ProFlight Series 2 są kompaktowe i douszne. Ten model to wynik dekad badań prowadzonych przez firmę Bose zamknięty w formie wyróżniającej je na tle innych słuchawek lotniczych.


Słuchawki Bose ProFlight Series 2 dostępne są w sklepie dlapilota.pl (LINK)


Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota