Przejdź do treści
Safety Course 2020
Źródło artykułu

Safety Course - Przegląd przedlotowy. Część 1 i 2.

„Safety Course”, to projekt dotyczący promocji bezpieczeństwa w lotnictwie, którego podjęli się, znani w środowisku śmigłowcowym: Gosia Rutkowska i Sylwester Serwach. Oboje, działając w imieniu ośrodków lotniczych GSA Aviation i M-AIR Poland z Choczni są doświadczonymi pilotami i instruktorami, na co dzień latającymi w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Pomimo, że prezentacje i szkolenia dotyczą przede wszystkim, latania śmigłowcowego, to zapewniamy Was, że prawdy tam przedstawione są uniwersalne i dotyczą każdego rodzaju lotnictwa.

Safety Course to inicjatywa realizowana od lat, z tą różnicą, że edycja 2020 która odbyła się w Choczni pod Wadowicami, została zarejestrowana. Do współpracy zostały poproszone doświadczone osoby (gwarantujemy, że każda w swojej dziedzinie jest wybitnym specjalistą).

Dzisiaj, na rozgrzewkę proponujemy Wam treściwy i wartościowy, trwający zaledwie 11 minut materiał pod tytułem: Przegląd przedlotowy poprowadzony przez Łukasza Cichockiego i Kamila Matyję. Łukasz jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, specjalność Inżynieria Lotnicza. Od kilkunastu lat pracownik Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mechanik lotniczy oraz zawodowy pilot śmigłowcowy. Kamil, to doświadczony pilot śmigłowcowy i samolotowy.

Kolejne odcinki, które mamy już gotowe będziemy sukcesywnie publikować.

Gorąco zachęcamy was do obejrzenia i wyciągania wniosków. Każdy według własnych potrzeb. Wszystkie materiały są udostępniane bezpłatnie, a zarówno organizatorzy nagrań jak i sami prowadzący szkolenia namawiają do ich rozpowszechniania. Materiały są udostępnione na tym samym kanale, na którym publikowane są nagrania z Forum Bezpiecznego Latania. Jeśli chcecie w tym zimowym okresie, poszerzyć swoją wiedzę, oglądajcie.

Serdecznie zapraszamy!

Gosia Rutkowska i Sylwester Serwach
GSA Aviation & M-AIR Poland

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony