Mężczyzna aresztowany po tym jak próbował skoczyć ze spadochronem z dźwigu w Toronto

Budynek z którego chciał skoczyć spadochroniarz w Toronto, fot. citynews1130

21 października, skoczek próbował wykonać skok ze spadochronem z dźwigu budowlanego w centrum Toronto. Próba została udaremniona przez policję, a mężczyzna został aresztowany za włamanie się do budynku, z którego dostał się na stojący na nim dźwig.

Według Toronto Police Services, skoczek został aresztowany po nielegalnym dostaniu się do budynku w pobliżu Yonge i Yorkville. Skoczek wspiął się następnie na dźwig znajdujący się na szczycie wieżowca i szykował się do skoku. Jednak został aresztowany, zanim to zrobił.

Incydent spowodował zamknięcie dróg w okolicy. Do podobnego zdarzenia tego typu doszło w maju br. gdy zauważono spadochron szybujący w centrum miasta w pobliżu Sherbourne i Rosedale Valley Road. Widok ten wywołał sensację na ulicach, ale zdaniem prezesa Parachute School of Toronto, Adama Mabee, tego typu wyczyny mają miejsce coraz częściej.

Na szczęście nikt nie został ranny podczas ostatniego incydentu, ale policja przypomina wszystkich śmiałkom, aby zastanowili się dwa razy, zanim będą próbowali skoczyć z dźwigu budowlanego.
 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus