LAF RP członkiem Europejskiej Federacji Mikrolotowej

Lotnicza Amatorska Federacja Rzeczpospolitej Polskiej

Lotnicza Amatorska Federacja RP została przyjęta w poczet członków Europejskiej Mikrolotowej Federacji EMF. Polska zaś, została wytypowana na miejsce następnej Generalnej Konferencji w kwietniu 2012 roku

Konferencja European Microlight Federation odbyła się w dniach 9-10 kwietnia 2011 roku, w Sevilli. W spotkaniu uczestniczył przedstawiciel LAF RP - Dariusz Cymerys.

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

Będziemy latać. Prezes W Filosek, A. Kostkiewicz i wielu innych się zaparło i mimo początkowego opluwania ich przez część ,,środowika,, nie odpuszczą. Wspierajmy ich jak kto może, a będzie dobrze. Taka możliwość może się już drugi raz nie powtórzyć.
Koledzy, szacun.
Krzysztof Gawidziel

Jestem Polakiem od wielu lat mieszkającym za granicą. Z LAF wiążę ogromne nadzieje związane z moim powrotem do Polski. Może będę mógł tym razem już w swoim kraju latać jako wolny człowiek.

Tak trzymać, i nie dopuścić do aby do tej inicjatywy przyssał się bankrutujący moralnie i finansowo Aeroklub Polski z prezesem Skalikiem, bo za chwilę dołączy do niego grupa wieloletnich ,,uzdrawiaczy,, mikrolotów np. z Krzysztofem J. na czele.

No to jest informacja , sytuacja w polskim "małym" lotnictwie zmusiła do działań oddolnych i jest efekt !Gratulacje !

Gratuluję i życzę aktywnego i efektywnego członkostwa.
Observer.

Aktywny udział LAF w pracach sejmowych, rozmowy w ministerstwie. Teraz członkostwo w EMF i ścisła współpraca z Czechami.
Brawo.