Kradzież słuchawek z hangaru – nagroda za pomoc w ujęciu sprawców

Włamanie do prywatnego hangaru, fot. De Ser Facebook

W nocy z piątku na sobotę 17/18 stycznia tuż po północy, dwóch mężczyzn włamało się do hangaru w Ilinku k. Płońska i ukradło m.in. z prywatnego śmigłowca komplet słuchawek. Helikopter ten jest wykorzystywany w ramach lotów dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy razem z Drift Team Płońsk.

Pozostało jeszcze kilka voucherów do zrealizowania z osobami, które wylicytowały taką aukcję w ramach WOŚP, ale bez słuchawek piloci nie mają możliwości wykonywania lotów.

Lotnicy, którym został skradziony sprzęt proszą o informację, gdyby ktoś zauważył osoby np. słuchające muzyki w czarnych słuchawkach BOSE A20 z grubym kablem albo dowiedziały się, że ktoś chce sprzedać komplet kół „19” od BMW lub jeździ Yamahą DragStar (wszystkie te rzeczy zostały razem skradzione). Za pomoc w ujęciu sprawców została wyznaczona nagroda w wysokości 2 tys. zł.

Informacja opublikowana została za profilem Awiatorzy na portalu Facebook, gdzie też dostępny jest obraz z kamer przemysłowych dokumentujący całe zdarzenie (LINK) (LINK 1)
 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus