Przejdź do treści
English for Aviation wydawnictwa OXFORD Univeristy Press
Źródło artykułu

English for Aviation w sklepie dlapilota.pl

English for Aviation wydawnictwa OXFORD Univeristy Press to kompendium wiedzy dla pilotów oraz kontrolerów ruchu lotniczego, przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego zgodnego z wymaganiami poziomu operacyjnego - ICAO Level 4. Podręcznik, poza nauką frazeologii lotniczej w języku angielskim ułatwia poznanie języka określonego wymaganiami ICAO. Książka zawiera uzupełniającą płytę Audio oraz program multimedialny z interaktywnymi ćwiczeniami, polegającymi na odsłuchiwaniu dialogów i odpowiadaniu - w formie testu wyboru - na przygotowane pytania.Książka składa się z ośmiu, bogato ilustrowanych rozdziałów: Introduction to air communication, Pre-flight, Ground movements, Departure, climbing and cruising, En-route events, Contact and approach, Landing, On the ground.

English for Aviation została opracowana przez Sue Ellis oraz Terence Gerighty, nauczycieli z doświadczeniem w nauce "lotniczego" angielskiego. Przygotowane przez nich opracowanie zostało zweryfikowane przez doświadczonych pilotów i kontrolerów praktykujących na całym świecie. Podręcznik wykorzystuje dialekty i wymowę pochodzącą z wielu regionów świata.

Wydanie 2010 jest drugą, uzupełnioną edycją podręcznika, którego pierwsza wersja ukazała się w 2008 roku. Poniżej prezentujemy wybrane ilustracje z podręcznika.

Książka English for Aviation wydawnictwa OXFORD Univeristy Press w cenie 49 zł, dostępna jest w sklepie dlapilota.pl.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony