Dlapilota.pl oficjalnym dystrybutorem wydawnictw PAŻP

Mapa Polski ICAO

Z przyjemnością informujemy, że firma dlapilota.pl zostala oficjalnym dystrybutorem wydawnictw PAŻP.

Do naszej oferty, dołączyły mapy 1:500 000, wydanej wg standardów ICAO oraz AIP VFR. Mapa, podobnie jak jej poprzednia edycja sprzed 4 lat, jest podzielona na sześć arkuszy. Nowością są jednostronnie laminowane karty.

Zainteresowanych zapraszamy do naszego sklepu!

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

Nie zgadzam się!
Nawet Jeppssen wciąż aktualizuje mapy więc nie ma się co dziwić, że robi to także PAŻP. Poza tym to raczej naturalny stan rzeczy bo tak samo jak zmienia się infrastruktura drogowa, zmienia się zagospodarowanie przestrzeni powietrznej. Trudno mieć żal do kartografów i budowniczych dróg, że mapa samochodowa sprzed pięciu lat jest nieaktualna.

Żeby się zgodzić, trzeba najpierw zrozumieć, co napisali poprzednicy.

Eeee tam RZ, wg mnie jest dużo lepsza od Jeppssena. Minus to podział na 6 kart. Ale w ogóle to najlepiej byłoby jakby dlapilota.pl dogadali się z wojskiem i na rynek wypuścić mapy z podkładem wojskowym 500 i 250. To byłoby wspaniałe.

Z przyjemnością odnotowuję powiększenie asortymentu sklepu, ale ta mapa w tej edycji to porażka. Góra urodziła mysz. Proszę nie ripostować, że to początek współpracy z wydawnictwem kartograficznym. PAŻP nie przygotowywał się do tej mapy miesiąc ani rok tylko od kilku lat i co? kto mi zwróci pieniądze wydane na zakup makulatury.