AirSpeak (ICAO Level 4)

AirSpeak (ICAO Level 4)

Miło nam poinformować, że asortyment sklepu dlapilota.pl rozszerzyliśmy o podręcznik radiowej korespondencji lotniczej. Zestaw podręcznik plus nagrania, stworzony został przez renomowane wydawnictwo lingwistyczne Pearson Longman specjalnie z myślą o osobach przygotowujących się do egzaminu na ICAO Level 4 – zarówno uczących się samodzielnie, jak i uczestniczących w zorganizowanych zajęciach.

Treść podręcznika oparta jest na autentycznych i reżyserowanych nagraniach, pomagających rozwinąć i usystematyzować praktyczne umiejętności.

Do książki dołączona jest płyta CD-ROM, zawierająca 6 godzin materiału dźwiękowego do odtwarzania na komputerach PC, Mac i na odtwarzaczach CD/MP3/DVD.

Zapraszamy do sklepu dlapilota.pl

 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

Tylko po angielsku. Głównie do użytku z dołączoną płytą (kilka godzin nagrań). Treściwie, bez obrazków.

Czy jest to podręcznik polsko - angielski czy napisany wyłącznie w języku angielskim.

Wiedza praktyczna jakaś tam musi być - jeśli chcesz używać korespondencji do latania na symulatorach to polecam:)

"jakaś tam musi być" - ale kolega widział jaka ta wiedza i do czego się przydaje? Bo jak nie widział, to dlaczego "poleca"?

Czy jest możliwe nauczenie się tego rodzaju języka - fachowego - bez znajomości tematu? Czy jednak trzeba być pilotem / mieć wiedzę praktyczną..

wszystkego sie mozna nauczyc, trzeba miec tylko chec i cel

uczenie angielskiego innych:) i wybór specjalizacji - a zainteresowania mam czysto teoretyczne, praktyki żadnej, angielski biegły; no nic, zadzwonię do ośrodka egzaminacyjnego i spytam czy to mam sens:) dziękuję Wam za opinie.