Przejdź do treści
SKY SHARE EXPERIENCE
Źródło artykułu

Samolot dla racjonalnych i ekonomicznych

Sky Share Experience to nowy program uruchomiony przez Sky Share sp z o.o. Nowa usługa umożliwia doświadczenie korzyści wynikających z posiadania samolotu do własnej dyspozycji, bez konieczności nabywania w nim udziału.

Zainteresowani z województw: mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego mogą przystąpić do programu już od 1 lutego.

Sky Share Experience stanowi produkt w ofercie Sky Share. Jest odpowiedzią na potrzeby firm w czasach poszukiwania oszczędności oraz konieczności bardziej efektywnego wykorzystania czasu.

Doszliśmy do wniosku, że konieczne jest umożliwienie praktycznego doświadczenia korzyści, płynących z codziennego użytkowania samolotu w biznesie.

Teraz uczestnicy Sky Share Experience będą mogli przekonać się w praktyce, jak to wygląda i przetestować samolot Cirrus SR20 – jeden z najnowocześniejszych samolotów dyspozycyjnych na świecie – mówi Piotr Długiewicz, prezes Sky Share Sp z o.o.

Aby skorzystać z tego produktu, nie trzeba posiadać licencji pilota, ponieważ usługę tę zapewnia operator. Za cenę 24 900 złotych klient nabywa pakiet 25 godzin, umożliwiający użytkowanie samolotu Cirrus SR20 na zasadach zbliżonych do pierwszego w Polsce Programu Współwłasności Sky Share Club.
Dla łatwiejszego porównania warto dodać, że lot na trasie Warszawa-Poznań lub Warszawa-Katowice zajmuje około 1 godziny, a Warszawa-Praga lub Warszawa-Lwów ok. 1,5 godziny.

Pakiet wystarcza zatem na około 10-12 lotów tam i z powrotem na wyżej wymienionych przykładowych trasach. Samolot może operować na terenie całej Europy.

Poprzez wprowadzenie na rynek produktu Sky Share Experience chcemy, aby menedżerowie i Cirrus SR20GTSprzedsiębiorcy, dla których czas ma wartość przekonali się, że codzienne użytkowanie samolotu to nie jest ekstrawagancja lecz realne narzędzie pracy. Na całym świecie bowiem, samolot prywatny jest traktowany jako równorzędny z innymi środek transportu, umożliwiający dotarcie do słabo skomunikowanych miejsc, w czasie znacznie krótszym niż podróż samolotem rejsowym, pociągiem lub samochodem - dodaje Piotr Długiewicz.

W Programie mogą uczestniczyć klienci z mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego w oparciu o bazy Sky Share w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu.
Do programu Sky Share Experience można przystąpić już od 1 lutego.

***

Więcej informacji na www.skyshare.pl oraz pod numerem telefonu: + 48 665 066 478.

Sky Share sp. z o.o jest operatorem Programów Sky Share Experience i Sky Share Club – największego w Polsce i w Europie Centralnej Programu Profesjonalnie Zarządzanej Współwłasności Samolotów.
W Polsce programy działa w oparciu o samoloty Cirrus SR 22 i SR 20, seryjnie wyposażone w spadochron ratunkowy dla całego samolotu (CAPS TM).
FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony