Paweł Korzec – współautor aplikacji DroneRadar – wśród tych, którzy zmieniają polski biznes

Paweł Korzec (fot. Marek Wiśniewski/Forum Polska Agencja Fotografów/ za businessinsider.com.pl)

Portal Business Insider opublikował listę "People Transforming Business". Na liście znalazły się nazwiska 80 osób, twórców największych zmian w biznesie – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a wraz z nim biznes. Powstają nie tylko nowe firmy, ale też całe sektory gospodarki, a tradycyjne instytucje całkowicie odmieniają swoje oblicze.

Na liście "People Transforming Business" znalazł się Paweł Korzec – pilot, menedżer z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach łączących technologie i sprzedaż, redaktor naczelny dlapilota.pl, współautor aplikacji DroneRadar, funkcjonującej na rynku od grudnia 2015 roku.

Niedawno aplikacja DroneRadar otrzymała akceptację Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, która zarządza przestrzenią powietrzną nad Polską. W praktyce DroneRadar podpowie, czy możesz w danym miejscu i czasie wykonywać lot swoim bezzałogowcem, a także poinformuje innych użytkowników o twojej obecności w przestrzeni powietrznej.

Naszą misją jest budowanie świadomości wśród operatorów bezzałogowych statków powietrznych. Aplikacja od samego początku istnienia zbiera wszelkie możliwe informacje o tematyce aeronautycznej i prezentuje ją w zrozumiałej dla osób bez doświadczenia lotniczego formie – zapewnia dziennikarzy portalu Business Insider Paweł Korzec.

Więcej informacji na stronie: www.businessinsider.com.pl

Źródło: businessinsider.com.pl
comments powered by Disqus