2. Mistrzostwa Świata FAI Halowych Modeli Akrobacyjnych

2. Mistrzostwa Świata FAI Halowych Modeli Akrobacyjnych

Bemowskie Centrum Kultury jest organizatorem 2. Mistrzostw Świata FAI Halowych Modeli Akrobacyjnych, których prawo organizacji i przeprowadzenia zostało przyznane przez Międzynarodową Federację Lotniczą i Aeroklub Polski.

Mistrzostwa odbędą się w Pruszkowie i Warszawie, w terminie od 14 do 21 marca 2015 r. Bardzo duża i nowoczesna hala BGŻ Arena dysponuje miejscami do siedzenia dla 1800 widzów. Ceremonia otwarcia mistrzostw odbędzie się w Amfiteatrze Bemowo, zlokalizowanym na terenie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Przewidujemy, że weźmie w nich udział 70 zawodników z 18 krajów i mamy nadzieję, że będzie to największa impreza tego typu. Dodatkowo w skład zespołów wejdzie wielu kierowników ekip, pomocników i osób towarzyszących. Za pośrednictwem mediów zaprosimy tłumy widzów, którzy przez 8 dni lotnych oglądać będą to niezwykłe i prestiżowe wydarzenie sportowe. Modelarze – piloci z całego świata, ogarnięci pasją latania, zaprezentują najwyższy kunszt pilotażu modeli akrobacyjnych oraz freestyle’owych – także do rytmów muzyki.

Będzie to pierwsza impreza modelarstwa halowego w Polsce – tak dużej rangi.

Więcej informacji na stronie Mistrzostw.

Źródło: artbem.pl
comments powered by Disqus