Promocje i nowości Garmin'a

G1000

Firma Garmin, w ramach specjalnego programu, obniża o 50% ceny baz danych dla użytkowników GPSMAP 495/496 i 695/696, którzy zamówią zestaw zawierający elektroniczne mapy, diagramy portów lotniczych i katalog lotnisk AOPY. Dodatkowo producent zapewnia darmowe aktualizacje systemów wizji syntetycznej dla G3X i G300, oferuje system planowania lotu Pilot My-Cast, a także aplikacje współpracujące z telefonami Android.

Garmin ustalił ceny za subskrypcję do elektronicznej bazy danych na poziomie 500-700 dolarów dla klientów GPSMAP 696 oraz 300-500 dolarów dla klientów GPSMAP 496. Obecni użytkownicy GPSMAP 696, którzy wykorzystują urządzenie jako elektroniczną torbę nawigacyjną mogą za ok. 1200 dolarów rocznie otrzymać mapy IFR, procedury podejścia, pogodę i inne bazy danych.

Oferując w G3X i G300 oparty na GPS system wizji syntetycznej, Garmin udostępnił pionierską technologię G1000 – zintegrowany zestaw awioniki dla lekkich samolotów sportowych. Piloci, którzy uczą się latać na samolotach Cessna 162 Skycatcher z zestawem G300, mogą również użytkować całą gamę tłokowych samolotów tej marki, aż po turbośmigłowe Caravany i odrzutowe Mustangi. Wszystkie maszyny mogą być wyposażone w system wizji syntetycznej – bazujący na GPS, widok przedstawiający zobrazowanie terenu, pasy startowe i zamierzone ścieżki lotu.

“Wizja syntetyczna jest jedną z najbardziej użytecznych, zwiększających bezpieczeństwo funkcji, które oferujemy i która całkowicie zmienia sposób latania,” powiedział Gary Kelley, wiceprezes Garmina ds. marketingu. “Piloci używający w trakcie lotu G300 i G3X docenią dodatkową świadomość sytuacyjną przedstawioną w 3D.” Dodatkowo, w trakcie trwania targów Sun’n’Fun w Lakeland, na Florydzie, Garmin oferuje najróżniejsze rabaty na zakupy dokonane do 30 czerwca.

Źródło: AOPA
comments powered by Disqus

Komentarze

Dobre to piloci którzy uczą się latać - mogą również użytkować odrzutowe Mustangi :) - a potem po 30h zostać kapitanem 767.