Piotrków doda Ci skrzydeł – zagłosuj na projekt AZP

Szybowiec (fot. pawel182@poczta.fm)

Wystartowało głosowanie w Budżecie Obywatelskim Samorządu Województwa Łódzkiego. Wśród 209 projektów jest projekt Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, który zakłada bezpłatne szkolenia lotnicze dla mieszkańców.

Głosować może i powinien każdy sympatyk lotnictwa zamieszkały na terenie województwa łódzkiego. Zasady są proste, wygrają te projekty, na które zagłosuje najwięcej osób.

Celem projektu jest kształtowanie postaw konstruktywnego spędzania wolnego czasu poprzez szkolenie szybowcowe dla 20 osób i organizację 100 szt. lotów zapoznawczych. Projekt umożliwi mieszkańcom zapoznanie się i wdrożenie w lotnicze środowisko i jego kulturę. Z uwagi na bogate tradycje lotnicze Polski i światową dominację w sportach lotniczych warto nieustannie poszukiwać i odkrywać nowe talenty lotnicze. Jako uzasadnienie potrzeb realizacji projektu należy wskazać umożliwienie dostępu do wyszkolenie szybowcowego dla mieszkańców o ograniczonych zasobach finansowych. Ideą jest dynamiczny rozwój i kultywowanie 100-letniej tradycji polskiego lotnictwa, jednego z najstarszych i najbardziej zasłużonych na świecie. Bezpłatne szkolenia rozwiązują problem dostępności tego typu szkoleń dla mieszkańców.

W załączniku poniżej znajduje się wypełniona już karta do głosowania, wystarczy ją wydrukować, wpisać swoje dane i dostarczyć do Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Karty można też pobrać w Aeroklubie.

Pobierz kartę do głosowania

Termin dostarczenia kart do 19 października 2017 r.

Można też zagłosować za pośrednictwem internetu pod adresem: www.bo.lodzkie.pl

Na specjalnej stronie do głosowania trzeba wybrać podregion Aeroklubu oznaczony symbolem PD oraz numer aeroklubowego projektu 335 dając mu 3 pkt.

Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej prosi o głosy na projekt "Piotrków Trybunalski doda Ci skrzydeł – szkolenia lotnicze dla mieszkańców".

Więcej informacji o zasadach głosowania na stronie www.bo.lodzkie.pl/glosowanie/

Źródło: Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej
comments powered by Disqus