Przejdź do treści
Szybowce na lotnisku Lubin (fot. Aeroklub Zagłębia Miedziowego/FB)
Źródło artykułu

10. Wiosenny Obóz Przelotowy LUBIN 2020 – nowy termin

Każdy organizowany przez Aeroklub Zagłębia Miedziowego Wiosenny Obóz Przelotowy na lotnisku Lubin (EPLU) to nie tylko okazja do wspólnego oddawania się swojej lotniczej pasji.

Jak wiedzą Ci z Was, którzy na na tym Obozie byli chociaż raz, WOP to również okazja do spotkań, rozmów przy wspólnych posiłkach, przy grillu i ognisku, wspólnej zabawy, wspólnych wyjazdach.

Dotrzymanie obostrzeń i reżimu sanitarnego związanych z zapobieganiem epidemii wirusowej (a tak naprawdę to nie mamy też pewności czy i jakie będą obowiązywać) w zaplanowanym w tym roku terminie Wiosennego Obozu Przelotowego pozbawiłoby to nasze wspólne przedsięwzięcie tego, co sprawia, że jest ono wyjątkowe – mówi Andrzej Onitsch, Prezes Zarządu Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.

Ciężko nam organizatorom wyobrazić sobie nas wszystkich trzymających się od siebie z daleka, w maseczkach, w rękawiczkach gumowych... Długo za pewne byśmy tak nie wytrzymali. Nie chcemy jednak występować przeciw ustalonemu porządkowi prawnemu, ani żadnego z Was narażać na jakiekolwiek zagrożenie – dodaje Andrzej Onitsch.

Biorąc pod uwagę powyższe organizatorzy postanowili o zmianie terminu 10. Wiosennego Obozu Przelotowego, który odbędzie się w tym roku w dniach od 25 lipca do 8 sierpnia 2020 roku.


(fot. Aeroklub Zagłębia Miedziowego/FB)

Zdajemy sobie jednak sprawę z faktu, że części z Was termin ten może nie odpowiadać. W związku z tym dla osób, które wpłaciły już wpisowe, a nie będą mogły przyjechać we wskazanym terminie i nie zażądają zwrotu wpisowego proponujemy przyjazd do nas w dowolnym terminie w tym sezonie i wykonywanie lotów po stawkach ustalonych w piśmie organizacyjnym 10. WOP. Taki WOP przez cały ROK. Oczywiście każdy, kto nie wycofa wpisowego otrzyma również okolicznościową koszulkę (a będzie wyjątkowa) i powinien zabrać ją ze sobą kiedy zaplanuje swój przyjazd w tegorocznym sezonie – tłumaczy Prezes Zarządu Aeroklubu Zagłębia Miedziowego.

Oczywiście tym, którym nasza propozycja nie pasuje zwrócone zostaną wszystkie wniesione opłaty na poczet 10. WOP w ciągu 7 dni od dnia otrzymania od nich wiadomości e-mail z prośbą o zwrot należności – dodaje.

W przypadku pytań Aeroklub Zagłębia Miedziowego służy pomocą.

Zapraszamy do przyjazdu na lotnisko Lubin i do udziału w 10. Wiosennym Obozie Przelotowym.

Więcej informacji na stronie: www.eplu.eu.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony