Przejdź do treści
Lotniczy Dzień Dziecka w Aeroklubie Wrocławskim (fot. Aeroklub Wrocławski)
Źródło artykułu

Lotniczy Dzień Dziecka w Aeroklubie Wrocławskim

Aeroklub Wrocławski dołącza do grona aeroklubów, które lotnicze pasje chcą zaszczepić najmłodszym i zaprasza najmłodszych fanów lotnictwa na Lotniczy Dzień Dziecka, który odbędzie się w dniu 2 czerwca 2019 r. w godzinach 10:00-18:00 na aeroklubowym lotnisku Szymanów. Wstęp wolny.

W najbliższą niedzielę na lotnisku będzie można zobaczyć przelot wojskowego samolotu Hercules, skoki spadochronowe skoczków Wroclaw SkyDive oraz prezentacja sprzętu lotniczego Aeroklubu Wrocławskiego.

Będzie też można zobaczyć rywalizację zawodników podczas trzynastej edycji Akademickich Mistrzostw Polski na Celność Lądowania. Organizatorzy przygotowali też warsztaty i konkursy modelarskie z nagrodami dla dzieci.

W programie przewidziane są również: gry i zabawy z animatorami, warsztaty ratownictwa medycznego. Będą też dla dzieci dmuchane zamki i zjeżdżalnie. Organizatorzy zadbali też o część gastronomiczną – zlot foodtrucków.

Lotniczy Dzień Dziecka honorowym patronatem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Całej zabawie towarzyszyła będzie muzyka na żywo.

Lotniczy Dzień Dziecka w Aeroklubie Wrocławskim w tym roku zapowiada się wyjątkowo obiecująco! Zapraszajcie znajomych, bierzcie ze sobą całe rodziny i wpadajcie 2 czerwca 2019 r. na lotnisko Szymanów.

Więcj informacji na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony