Pan Bohdan Włostowski nowopowołanym Sekretarzem Generalnym AP

Aeroklub Polski

Od 1 stycznia 2012 roku obowiązki Sekretarza Generalnego - Dyrektora Zarządzającego Aeroklubu Polskiego obiął Pan Bohdan Włostowski. Zarząd Aeroklubu Polskiego na swoim grudniowym posiedzeniu, po przeprowadzonej procedurze konkursowej, przyjął uchwałę Nr 319/47/XVIII/2011 w tej sprawie.

Pan Bohdan Włostowski jest absolwentem warszawskich uczelni: Akademii Wychowania Fizycznego i Akademii Koźmińskiego oraz American Language Communications Center w Nowym Yorku. Pracę zawodową rozpoczął w AWF Warszawa jako asystent w Zakładzie Organizacji Kultury Fizycznej. Od 2006 roku pracuje w związkach sportowych dyscyplin olimpijskich, w których pełnił funkcję od specjalisty d.s. marketingu po sekretarza generalnego. Przygotowywał programy i negocjował umowy sponsorskie. Organizował Mistrzostwa Europy, kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich oraz duże międzynarodowe zawody sportowe. Sprawował funkcje koordynatora europejskiej federacji d.s. przygotowania szkolenia sportowego najzdolniejszej młodzieży z całej Europy.

Były kaskader Teatru Wielkiego Opery Narodowej. Instruktor gimnastyki sportowej i snowboardu. Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i żeglarz z zamiłowania.
 

Źródło: Aeroklub Polski
comments powered by Disqus