Przejdź do treści
I Leszczyńska Fiesta Balonowo-Spadochronowa (fot. Aeroklub Leszczyński)
Źródło artykułu

I Leszczyńska Fiesta Balonowo-Spadochronowa

Aeroklub Leszczyński wraz z Leszczyńskim Stowarzyszeniem Spadochroniarzy Feniks zapraszają do wzięcia udziału w I Fieście Balonowo-Spadochronowej, organizowanej w dniach 16-18 marca 2018 roku w Lesznie.

Głównym celem imprezy będzie propagowanie sportów lotniczych w naszym regionie w luźniej towarzyskiej formie, która ma sprzyjać przede wszystkim dobrej zabawie. Wyłonimy najlepszych spośród pilotów balonowych oraz skoczków spadochronowych. Mamy nadzieję, że niniejsze wydarzenie będzie również idealną płaszczyzną integracji różnych dyscyplin lotniczych – mówią organizatorzy Fiesty.

Będzie to połączenie piękna sportu balonowego oraz adrenaliny i mocy wrażeń podczas skoku ze spadochronem.

Planowane są 3 loty, w których piloci balonów nie tylko będą musieli zrzucić markery w środek krzyża, ale także wypędzić z kosza "pasażera" dokładnie nad lotniskiem, tak aby pokazał on swoje umiejętności w spadochronowych zawodach na celność lądowania. Baloniarze jak i Skoczkowie będą mieli swoją, osobną klasyfikację.

Loty podczas I Leszczyńskiej Fiesty Balonowo-Spadochronowej zaplanowano na: piątek (16 marca) – po południu, sobotę (17 marca) – rano i po południu oraz niedzielę (18 marca) – (dzień rezerwowy).

Informacje dla pilotów balonowych

Warunkiem uczestnictwa jest: posiadanie ważnej licencji Pilota Balonu Wolnego, ważnego ubezpieczenia OC, wypełnienie i podpisanie karty rejestracyjnej zawodnika, wpłata wpisowego do 28 lutego 2018r w wysokości 150 zł w kasie lub na konto Aeroklubu Leszczyńskiego BZWBK 65 1090 1245 0000 0000 2400 9789, w tytule przelewu należy podać: nazwisko pilota wraz z dopiskiem „I Leszczyńska Fiesta Balonowo-Spadochronowa 2018”.
Organizatorzy proszą o przesłanie formularza zgłoszeniowego oraz kopię dowodu wpłaty na adres dariadudkiewicz@interia.pl. Zaproszenie i druk zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: atrakcyjne nagrody dla 3 najlepszych pilotów balonowych, zwrot części poniesionych przez Was kosztów w wysokości 200zł za każdy lot ze skoczkiem spadochronowym, zwrot części poniesionych przez Was kosztów w wysokości 200zł za każdy lot z osobą wyznaczoną przez organizatora, udział w bankiecie, mapy, azot, parking, dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia! Organizatorzy nie zapewniają: gazu, noclegów i wyżywienia.

Informacje dla skoczków spadochronowych

Warunki uczestnictwa jest posiadanie ważnego świadectwa kwalifikacji skoczka spadochronowego, ważnego ubezpieczenia OC, kompletu dokumentów wynikających z przepisów lotniczych, zestawu spadochronowego z AAD wraz z ważną dokumentacją. Cena skoku z balonu – 200PLN. Skoczek deklaruje ilość skoków, które chce wykonać ( możliwość od jednego do trzech skoków ) – decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata wpisowego do 28 lutego 2018 r. w wysokości 150 zł na konto Aeroklubu Leszczyńskiego BZWBK 65 1090 1245 0000 0000 2400 9789, w tytule przelewu należy podać: nazwisko pilota/skoczka wraz z dopiskiem „I Fiesta Balonowo-Spadochronowa”.
Druk zgłoszenia należy przesłać na adres lssfeniks.zarzad@gmail.com. Decyduje kolejność zgłoszeń ilość miejsc ograniczona. Zaproszenie i druk zgłoszenia do pobrania TUTAJ.

W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody dla 3 najlepszych skoczków spadochronowych, udział w bankiecie, dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Organizatorzy planują też niespodziankę dla mieszkańców Leszna i okolic. Jednak o tym dopiero jak wszystkie szczegóły zostaną oficjalnie potwierdzone.

Zapraszamy do Leszna na wspólną zabawę.

Więcej szczegółowych informacji na stronie www.aeroklub.leszno.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony