Dzień Dziecka w Aeroklubie Leszczyńskim

Dzień Dziecka w Aeroklubie Leszczyńskim (fot. Aeroklub Leszczyński)

4 czerwca w Aeroklubie Leszczyńskim odbędzie się Lotniczy Dzień Dziecka.

W niedzielne popołudnie między 12:00 a 17:00 na leszczyńskim lotnisku pojawi się moc atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i starszych pociech.

O dobrą zabawę zadba między innymi Stowarzyszenie Sportowe CRC Leszno Akrobatyka Sportowa.
W ten dzień na płycie lotniska nie zabraknie również dzielnych strażaków z OSP Wilkowice, którzy zademonstrują robiący wrażenie sprzęt gaśniczy.

Dla fanów zwierząt przygotowano pokaz tresury psów, a na ciekawe świata dzieci czekać będzie stoisko chemiczne i magiczne doświadczenia.  O magiczny wygląd szkrabów zadbają panie malujące buźki.

Młode damy zobaczą pokazy fryzjerskie, natomiast małoletni mężczyźni będą mogli zasiąść za kierownicą wyjątkowych samochodów wyścigowych występujących w zawodach Wrak Race.

Na ziemi czekać będą jeszcze strzelnica, samoloty, szybowce, balony, modele, drony prosto od Axidro oraz wiele innych atrakcji. Na niebie natomiast pojawią się piloci Aeroklubu Leszczyńskiego oraz jakże odważni skoczkowie z Leszczyńskiego Stowarzyszenia Spadochroniarzy Feniks.

Wiele konkursów i zabaw oraz ekscytujący pojedynek między dziećmi a słynnym samolotem AN 2. Czy dzieci pokażą swoją moc w pojedynku siłowym z dwupłatowym samolotem ? To okaże się już w najbliższą niedzielę.

Jako, że człowiek głodny, to człowiek zły, o dobry humor zadba restauracja Gliding Hotel oraz Food Trucki.
Resztę atrakcji Aeroklub Leszczyński pozostawia jako niespodziankę. Oczywiście w ten dzień wszystkie pociechy na dmuchańcach bawią się za darmo.

Imprezę poprowadzi znany pasjonat lotnictwa Jarek Adamek.

Janusz Korczak mówił  „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Teraz niech cały świat usłyszy jak śmieje się twoje dziecko. Spraw mu wielką radość i zabierz je na leszczyńskie lotnisko.

Do zobaczenia !

Lotniczy Dzień dziecka wspierają między innymi: Miasto Leszno, Staropolanka, Bank Zachodni WBK, Dom Zabawek Słoneczko, Gliding Hotel, FreeFlyCenter, Firma Słomiński od 1904 s.c., Technika biurowa, Sporting, Leszczyńskie Stowarzyszenie Spadochroniarzy Feniks, Sekcja Balonowa Aeroklubu Leszczyńskiego, Leszczyński Klub Balonowy oraz Axidro.

Źródło: Aeroklub Leszczyński
comments powered by Disqus