Nowa funkcjonalność popularnej bazy pytań LKE

Nowa funkcjonalność bazy pytań do LKE boruh.com.pl

W ostatnim czasie została uruchomiona nowa wersja portalu boruh.com.pl, przygotowującego do zdania egzaminów przed Lotniczą Komisją Egzaminacyjną. W porównaniu do poprzedniej wersji, aktualna zapewnia przede wszystkim poprawioną bazę pytań oraz współpracę z urządzeniami mobilnymi. Prace nad zwiększeniem wydajności jeszcze trwają i powinny zostać niebawem ukończone.

Na chwilę obecną serwis zapewnia możliwość przygotowania się do egzaminów do licencji PPL(A), SPL, BPL, PPL(H) oraz z wybranych zagadnień do PJ.

W związku z dalszym rozwojem, administrator portalu prosi o kontakt osoby posiadające i chcące udostępnić materiały dydaktyczne oraz pytania potrzebne do zdania egzaminów na pozostałe licencje i świadectwa kwalifikacji (paralotnie, ULM-y, lotnie, dyspozytorzy itp).

Co istotne, strona nadal udostępniana jest za darmo, a wszelkie dobrowolne wpłaty przeznaczane są na jej rozwój i utrzymanie.

Zapraszamy do odświeżania swojej wiedzy oraz do nauki pod adresami:

•    www.boruh.com.pl
•    www.zdajlicencje.pl

Firmy i ośrodki szkoleniowe, które są związane z branżą szkoleń lotniczych i mogą być zainteresowane współpracą, proszone są o kontakt.

Źródło: boruh.com.pl
comments powered by Disqus