Przejdź do treści
Źródło artykułu

Aeroklub Warszawski gra w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra 29 stycznia br. pod hasłem: "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!".

Aeroklubu Warszawski tradycyjnie już włącza się w tę wspaniałą akcję. Już kolejny raz aktywnie wspierać będziem dwa warszawskie sztaby WOŚP:

  • bielański (organizowany przez Stowarzyszenie Razem dla Bielan, zlokalizowany w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Bielany przy ul. Lindego 20); będziemy tu obecni w hali sportowej w godzinach 12:00-20:00 ze stoiskiem i szybowcem
  • bemowską Moto Orkiestrę (organizowaną przez Dzielnicę Bemowo i Automobilklub Polski na Autodromie Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich 127); na Bemowie finał odbywa się w godz. 12:00-18:00; jeśli tylko pozwoli na to pogoda na naszym stoisku będzie można obejrzeć szybowiec, samolot Cessna Grand Caravan oraz kosz balonu.

W obu lokalizacjach obecni będą przedstawiciele sekcji specjalnościowych Aeroklubu, otwarci na rozmowy o działalności tego stowarzyszenia, statkach powietrznych i sportach lotniczych.

Podczas finałowych aukcji będą też licytowane vouchery na lot zapoznawczy szybowcem, lot zapoznawczy samolotem oraz skok spadochronowy w tandemie. Sztab bielański wystawi je na swojej aukcji na Allegro, w sztabie bemowskim vouchery będą licytowane podczas imprezy ze sceny.

Zapraszamy fanów lotnictwa i sympatyków Aeroklubu Warszawskiego do wspólnego zagrania w 31. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To ważny i wyjątkowy dzień, spędźcie go razem z nami! Mnóżmy dobro!

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony