Internetowe licytacje WOŚP trwają

WOŚP (serce)

Mimo, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakończyła kolejny, 19. Finał świątecznego grania, to wciąż trwają licytacje na aukcji internetowej.

Wylicytować można, między innymi, lot w samolocie akrobacyjnym JAK-52, skok spadochronowy w tandemie z instruktorem czy promocyjny lot samolotem nad Krainą Wielkich Jezior Mazurskich w ramach akcji Mazury Cud Natury.

Wszystkie te atrakcje będzie można zrealizować podczas Mazury AirShow 2011, w dniach 6-7 sierpnia, w Giżycku nad Jeziorem Niegocin.

Wówczas, podobnie jak w ubiegłych latach w Giżycku, wodniacko-lotniczej stolicy Mazur brzegi jeziora Niegocin przeistoczą się w naturalny amfiteatr dla widzów – pasjonatów lotnictwa, sportów lotniczych oraz zwykłych turystów przebywających na Mazurach. Będzie to doskonała okazja to „zwiedzenia” Krainy Wielkich Jezior Mazurskich z lotu ptaka.

Tym bardziej warto wziąć udział w aukcji internetowej, szczególnie że wylicytowane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu medycznego – „Jeśli jest okazja świetnie się bawić i przy tym pomóc innym to skorzystajmy z takiej możliwości i włączmy się w ciekawą inicjatywę” – zachęcają członkowie Aeroklubu.

Aeroklub Krainy Jezior, który przeznaczył na cele WOŚP atrakcje w postaci lotów samolotem oraz skoku spadochronowego jest przekonany, że dzięki swojemu niewielkiemu udziałowi pomoże w zakupie sprzętu medycznego dla dzieci.

Zachęcamy do licytacji na stronie WOŚP:
Skok spadochronowy w tandemie w Mazury AirShow (numer 454221)
Lot samolotem akrobacyjnym JAK-52 (numer 454192)
Kalendarz "Lotnicze Mazury 2011" (numer 454149)
Lot samolotem nad Krainą Wielkich Jezior (numer 454097)

Źródło: Aeroklub Krainy Jezior
comments powered by Disqus