Przejdź do treści
Zawody na celność lądowania w Aeroklubie Gdańskim
Źródło artykułu

Zawody na celność lądowania w Aeroklubie Gdańskim

Jak co roku Aeroklub Gdański zaprasza pilotów z całej Polski do udziału w zawodach na celność lądowania o Puchar Prezesa Aeroklubu Gdańskiego – Bryza Extra 2018. Zawody odbędą się 20.10.2018 r. na lotnisku Aeroklubu Gdańskiego. Początek o godzinie 9:00.

Do udziału w zawodach może przystąpić każdy pilot, zarówno ten z licencją jak i uczeń. Uczniowie tak oraz piloci z innych Aeroklubów będą wykonywać swoje loty z instruktorem-bezpiecznikiem.

Po zakończonej odprawie rozpoczną się zmagania w poszczególnych konkurencjach: samolotowej, szybowcowej, spadochronowej, motolotniowej, modelarskiej.

Zawody szybowcowe będą rozgrywane na szybowcu Puchacz o znakach SP-3356, a zawody samolotowe będą rozgrywane na samolotach typu cessna o znakach SP-FVW, SP-NIC, SP-CWK, które codziennie służą do szkolenia przyszłych pilotów.

Koszt imprezy wynosi 50 zł/osoba + opłata za loty według cennika AG. W skład wpisowego wliczony jest posiłek oraz nagrody w poszczególnych konkurencjach.

Zapisów można dokonywać pod adresem – adutkiewicz@aeroklub.gda.pl lub numerem telefonu – (58) 682-34-37 do dnia 15.10.2018 do godziny 17:00.

Więcej informacji na stronie www.aeroklub.gda.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony