Ruszyła sprzedaż biletów na LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021

Ruszyła sprzedaż biletów na LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 (fot. aerobaltic.pl)

Za niecałe dziesięć tygodni odbędzie się najbardziej wyczekiwane lotnicze wydarzenie tego roku! Po roku pandemicznej przerwy LOTOS Gdynia Aerobaltic powraca z nową mocą! Już 21 i 22 sierpnia na Lotnisku Kosakowo największe pokazy lotnicze w Polsce!

Dziś o godzinie 12:00 uruchomiona została sprzedaż biletów, które od razu wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. Dla tych, którzy już teraz wiedzą, że nie mogą przeoczyć największych pokazów lotniczych w Europie, a jednocześnie lubią zaoszczędzić najlepszym rozwiązaniem będą tzw. Bilety Early Birds – które już teraz można kupić na stronie: www.tobilet.pl/lotos-gdynia-aerobaltic-2021.html

Po zakończeniu pierwszej tury (Early Birds), przewidywana jest również następna, już w regularnych cenach. Trzeba jednak pamiętać, że ze względu na ograniczenia wynikające z COVID-19, w tym roku liczba biletów jest ograniczona.

Ceny biletów nie są wygórowane i z pewnością okażą się trafionym wydatkiem. Podzielone są na kilka kategorii w uzależnionych od oczekiwań uczestnika imprezy. W puli znajdują m.in. bilety VIP – dla najbardziej wymagających, lub SPOTTER – dla fotografów z potężnymi obiektywami, których centrum zainteresowania stanowią samoloty w ruchu.

Oczywiście część zainteresowanych może liczyć na niższą cenę – bilet ulgowy przysługuje osobom do 18 roku życia. Mniej zapłacą również posiadacze Karty Gdynia Rodzinna.

Po raz pierwszy na Aerobaltic pojawią się legendarni Red Arrows, widowiskowy Rafale Solo Display i głośny Solo Türk. Powrócą też polskie Biało-Czerwone Iskry! Iskry nie tylko namalują na niebie ogromną polską flagę, ale dadzą też niezapomniany pokaz akrobacji w parze.

LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021 to 20 godzin pokazów na niebie, wyjątkowo silna reprezentacja Sił Powietrznych wielu krajów Europy i świata, rekordowa liczba samolotów odrzutowych, grupy akrobacyjne, najlepsi piloci i moc atrakcji również na ziemi. Specjalnie przygotowane strefy dla pasjonatów lotnictwa, rodzin – w tym także dedykowana strefa zabawy dla najmłodszych z animatorami: Aerolandia wraz Akademią Młodego Pilota. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, wiele atrakcji dla rodzin i dzieci oraz spektakularne show lotnicze! – mówią organizatorzy.

LOTOS Gdynia Aerobaltic to także rozbudowana wystawa statyczna (gdzie można z bliska zobaczyć i dotknąć nieosiągalne zwykle samoloty), strefy tematyczne, warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy grup rekonstrukcyjnych, a także spotkania z pilotami. Podczas pokazów widzowie będą mieć możliwość obejrzenia z bliska kilkudziesięciu samolotów Sił Powietrznych, Marynarki Wojennej oraz innych statków powietrznych biorących udział w pokazach.

Na pokazy będzie można dotrzeć za pomocą dedykowanej linii autobusowej kursującej między przystankiem dworcowym Gdynia Główna a lotniskiem w Kosakowie.

Już niedługo poznamy więcej szczegółów dotyczących zespołów oraz solistów, których zobaczymy podczas tegorocznych pokazów lotniczych LOTOS Gdynia Aerobaltic 2021.


Przeczytaj również:
LOTOS Gdynia Aerobaltic wystartuje po raz kolejny (i to w tym roku)

Źródło: aerobaltic.pl
comments powered by Disqus