Przejdź do treści
AERO Friedrichshafen
Źródło artykułu

Potentaci general aviation na AERO EXPO 2010

W dniach od 8 do 12 kwietnia br., we Friedrichshafen, w Niemczech odbędą się targi lotnictwa ogólnego AERO EXPO 2010. Według organizatorów, liczba wystawców będzie największa w historii. Dyrektor wystawy, Thomas Grunewald powiedział, iż do tej pory chęć uczestnictwa zgłosiło około 400 firm i nastąpił znaczący wzrost udziału międzynarodowych korporacji. „Cieszymy się, że pomimo początkowego sceptycyzmu, zwłaszcza na rynku niemieckim, znaczna część światowych firm lotnictwa ogólnego będzie reprezentowana,” dodał.

AERO to pierwsze targi branżowe, które w zakres prezentacji włączyły element E-Flight. E oznacza ekologiczny, elektryczny i ewolucyjny i ta część zawierać będzie prezentacje nowych technologii. Na wystawie będą reprezentowani również producenci szybowców. Wzorem lat ubiegłych, odbędą się pokazy akrobacji, legendarnych formacji i historycznych samolotów.

AERO na przestrzeni lat stało się istotnym wydarzeniem w kalendarzu światowych imprez lotniczych. Wielu klientów, pomimo trudnej sytuacji ekonomicznej postrzega to jako powód do udziału, powiedział Grunewald. Tegoroczna edycja będzie osiemnastą w historii. Wstępna lista wystawców jest opublikowana na stronie targów.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony