Przejdź do treści
Źródło artykułu

Emirates uruchamiają regionalne usługi czarterowe

Linie Emirates uruchomiły regionalną usługę czarterową na żądanie, która zapewnia elastyczność, prywatność i komfort klientom chcącym odbyć krótkie podróże do krajów Rady Współpracy Zatoki Perskiej (ang. GCC) z międzynarodowego lotniska Dubaj Al Maktoum (DWC).

Dzięki dwusilnikowym samolotom Phenom 100 klienci mogą podróżować do szerokiej gamy miejsc docelowych w GCC, zarówno w ramach sieci Emirates, jak i poza nią, z szybkimi przesiadkami w Królestwie Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Kuwejcie, Omanie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich*.

Samolot może przewieźć do czterech pasażerów*, a podróżni podczas krótkiego lotu otrzymają zestaw lekkich przekąsek i napojów. Każdy pasażer może nadać jedną średniej wielkości torbę o wadze do 15 kilogramów, oprócz bagażu podręcznego. W przypadku specjalnych życzeń klienci proszeni są o kontakt z przedstawicielem ds. rezerwacji lub biurem podróży.

Oferowane usługi zapewniają wymagającym podróżnym, którzy mają napięty plan dnia prywatność i wysoki poziom elastyczności, a także bezproblemową obsługę naziemną. W Dubaju klienci mogą skorzystać z usług prywatnego kierowcy „Chauffeur Drive", który przewiezie ich na lotnisko DWC, a po przybyciu zostaną objęci VIP-owską opieką dedykowanego przedstawiciela, który będzie wspierał ich podczas przemieszczania się po lotnisku, co pozwoli zminimalizować czas oczekiwania na lot. Na miejscu docelowym klienci mogą liczyć na szybką odprawę VIP przez służby celne i imigracyjne zapewniane przez prywatnych partnerów obsługujących terminale. Po przylocie będą mieli również dostęp do prywatnej poczekalni w terminalu.**

Klienci chcący zarezerwować regionalne usługi czarterowe mogą skontaktować się z eejet@emirates.com lub preferowanym biurem podróży.

* Zależnie od panujących warunków operacyjnych

** Jeśli terminal VIP jest wyposażony w poczekalnię 

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony