Przejdź do treści
Źródło artykułu

Cirrus uruchamia konfigurator samolotów

Firma Cirrus Aircraft uruchomiła nowe internetowe narzędzie do konfigurowania samolotów. Ma ono na celu umożliwienie użytkownikom wypróbowania lakieru i opcji wnętrza, uzyskania przeglądu technologii i funkcji bezpieczeństwa konkretnego modelu oraz sprawdzenia, jak funkcjonują takie obszary, jak drzwi i bagażniki.

Konfigurator generuje 360-stopniowe animacje wybranego samolotu i projektu z opcjami zapisywania, pobierania i udostępniania nieograniczonej liczby konfiguracji.

"Konfigurator samolotów to kolejny krok w naszej ewolucji dostarczania dla naszych klientów połączonych, światowej klasy rozwiązań" – powiedział dyrektor generalny Cirrus, Zean Nielsen. "Konfigurator zaprasza do zapoznania się z naszymi samolotami, technologią i systemami bezpieczeństwa, a następnie zaprojektowania i podzielenia się swoimi wymarzonymi projektami. To świadectwo ciągłych badań i rozwoju naszego zespołu nad nowymi technologiami, które sprawiają, że lotnictwo osobiste jest coraz bardziej dostępne".

Spółka podkreśla, że narzędzie zostało zainspirowane podobnymi platformami do dostosowywania samochodów. Konfigurator samolotów jest obecnie dostępny na stronie Cirrusa dla serii Vision Jet i SR. Firma twierdzi, że planuje rozszerzyć narzędzie o samoloty flotowe i przeznaczone do zadań specjalnych.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony