Kolejna aktualizacja oprogramowania SkyDemon

SkyDemon - aktualizacja

SkyDemon, który jest kompleksowym rozwiązaniem do planowania lotów VFR i oprogramowaniem wspierającym nawigowanie, poinformował 21 marca o wprowadzeniu kolejnej aktualizacji oprogramowania.

W najnowszej wersji, użytkownicy SkyDemon otrzymali do dyspozycji funkcję Aerial Photography, która łączy w sobie dotychczasowe opcje Airfield Explorer i widok satelitarny w jedną kompleksową wizualizację, z naciskiem na wyświetlanie cech aeronautycznych na rzeczywistym zobrazowaniu.

Jak akcentują twórcy SkyDemon, zachowana została pełna funkcjonalność dwóch poprzednich opcji, w tym możliwość wyszukiwania dowolnego adresu lub lotniczego punktu orientacyjnego i jego przybliżenia (zoom).

Przybliżając dane lotnisko, można zobaczyć szczegółowy układ dróg kołowania, punktów oczekiwania, holdingów, obszarów ograniczonego hałasu i wiele innych. Można również powiększać i pochylać obraz, aby zobaczyć, w jaki sposób te cechy lotniska odnoszą się do rzeczywistej scenerii. Opcja ta może być dużą pomocą w przypadku przygotowywania się do lotu na nieznane lotnisko.

Dodatkowo, użytkownicy SkyDemon otrzymali możliwość pomiarów dowolnej powierzchni i moga teraz zmierzyć długość pasa startowego na którym zamierzają wylądować.

Film instruktażowy najnowszej wersji SkyDemon dostępny jest tutaj (LINK)


Czytaj również:
Dlapilota.pl autoryzowanym dystrybutorem SkyDemon 


Licencję na program SkyDemon, można zakupić w sklepie dlapilota.pl

Źródło: SkyDemon
comments powered by Disqus