Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wznowiona seria książek: „Poradnika i podręcznika pilota” już do nabycia w sklepie dlapilota.pl!

Miło nam poinformować, iż po kilku miesiącach przerwy, pojawiły się ponownie w sprzedaży publikacje: „Budowa i pilotaż samolotów lekkich” autorstwa Lecha Szutowskiego, „Podręcznik pilota samolotowego” autorstwa Jerzego Domicza i Lecha Szutowskiego oraz „Poradnik pilota samolotowego” autorstwa Lecha Szutowskiego. Wszystkie te pozycje są do nabycia w sklepie dlapilota.pl


"Budowa i pilotaż samolotów lekkich" - Lech Szutowski

Przewodnik pilota i instruktora autorstwa Lecha Szutowskiego, seria szkoleniowa "AVIA-TEST". Podręcznik pierwszego kontaktu. Brakowało na rynku podręcznika, który dostarczałby kompendium wiedzy niezbędnej przy szkoleniu podstawowym. Podręcznika przyjaznego dla czytelnika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z lotnictwem. Z jednej strony nie przeładowanego całą możliwą wiedzą, z drugiej - rozwijającego szerzej najbardziej podstawowe jej aspekty. Tę lukę wypełnia książka Lecha Szutowskiego "Budowa i pilotaż samolotów lekkich".

Książka "Budowa i pilotaż samolotów lekkich", fot. sklep dlapilota.pl

Książka „Budowa i pilotaż samolotów lekkich” jest do nabycia w sklepie dlapilota.pl (LINK)


"Podręcznik pilota samolotowego" - Jerzy Domicz, Lech Szutowski

Autorzy: Jerzy Domicz i Lech Szutowski Książka ta jest przeznaczona dla pilotów oraz dla szerokiego grona ludzi zainteresowanych lotnictwem. Zawiera praktyczne informacje, niezbędne do wykonywania lotów, w tym także do lotów według wskazań przyrządów (IFR), wzbogacona stosowanym słownictwem angielskim. Książka zalecona została przez Głównego Inspektora Personelu Lotniczego do wykorzystywania podczas szkolenia lotniczego. Wydanie piąte. Okładka lakierowana, oprawa klejona, format 165 mm x 240 mm, 485 stron.

Książka "Podręcznik pilota samolotowego", fot. sklep dlapilota.pl

Książka „Podręcznik pilota samolotowego” jest do nabycia w sklepie dlapilota.pl (LINK)


"Poradnik pilota samolotowego" - Lech Szutowski

"Poradnik pilota samolotowego" zawiera wiedzę z zakresu programu szkolenia do licencji zawodowej, IFR i wielosilników, ale przyda się również szkolącym się do licencji turystycznej. Autor bazuje przy tym na materiałach wykładowych stosowanych w ośrodku szkolenia lotniczego "Aerotechnika" w Poznaniu, w którym jest wykładowcą i instruktorem. 

Z książki dowiemy się szczegółowo m.in. jak korzystać z materiałów AIP i z Jeppesen, informacji pogodowych, jak używać radiostacji pokładowej oraz zdobędziemy mnóstwo wiedzy praktycznej z zakresu wykonywania wszelkiego rodzajów lotów. Tym co zainteresuje przystępujących do egzaminu przed PLKE, jest pozbieranie i usystematyzowanie "powielaczowych" wiadomości z zakresu lotniczego prawa międzynarodowego, a zwłaszcza "konika" Wysokiej Komisji jaką są wolności lotnicze, tzw. "freedom of air".

Książka "Poradnik pilota samolotowego", fot. sklep dlapilota.pl

Książka „Poradnik pilota samolotowego” jest do nabycia w sklepie dlapilota.pl (LINK)


Artykuł zawiera lokowanie produktu

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony