13-letni chłopiec przyklejony taśmą do siedzenia podczas lotu American Airlines (film)

13-latek przyklejony taśmą do fotela, fot. WOAI

Nastolatek lecący liniami American Airlines został przyklejony taśmą klejącą do swojego siedzenia po tym, jak wdał się w kłótnię ze swoją matką. Z powodu awantury chłopak próbował wykopać okno A321, którym podróżował. Lot z Maui do Los Angeles został przekierowany do Honolulu, co spowodowało jego czterogodzinne opóźnienie.

Wygląda na to, że taśma klejąca jest nowym niezbędnym akcesorium w torbie każdej stewardesy jako środek do radzenia sobie z szybkim wzrostem liczby niesfornych pasażerów. Po incydencie w lipcu, w którym pasażer pierwszej klasy American Airlines został przyklejony taśmą do swojego fotela, personel przewoźnika kolejny raz musiał użyć tej opcji, aby unieruchomić inną osobę na pokładzie samolotu. Tylko tym razem był to 13-letni chłopiec.

Według materiału filmowego opublikowanego przez stację Los Angeles CBS Local, pasażerowie skarżyli się, że nastolatek zaczął zachowywać się agresywnie w stosunku do własnej matki i około godziny po starcie próbował wybić okno sąsiadujące z jego fotelem. Obawiając się o bezpieczeństwo innych na pokładzie, pasażerowie znajdujący się w pobliżu unieruchomili chłopca.

Następnie stewardesa przykleiła go taśmą do siedzenia. Samolot został przekierowany do Honolulu, gdzie czekała policja, która zatrzymała nastolatka za zakłócenie porządku.

Źródło: simpleflying.com
comments powered by Disqus