Przejdź do treści
Margaret w samolocie Łukasza Czepieli (fot. Red Bull Polska)
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Margaret

Od połowy października br. Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas czwartego sezonu szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

Tym razem gościem Łukasza Czepieli w podniebnym talk-show na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 była Margaret która śpiewała "Warto marzyć, warto w górę mierzyć" na swojej płycie "Maggie Vision".

„Jestem podekscytowana, ale też lekko przestraszona” – wyznała Margaret tuż przed odlotem. „Wiesz, co cię czeka? Widziałaś jakieś poprzednie odcinki?” – zapytał ją pilot. „No wiem, i właśnie zaczęłam się zastanawiać, co ja tu robię…”. Jak to co? Zacznijmy od odpowiedzi na łatwe pytania. Kto jest ojcem Gai, mitologicznej Matki-Ziemi? Co w modzie znaczy zwrot „prêt-à-porter”? Albo... do jakiej grupy instrumentów należy klarnet? W samolocie Łukasza Czepieli, to wcale nie takie proste.

Zapraszając różnych gości do swojego samolotu, Łukasz przepytuje ich w niecodzienny sposób. Zdarza się, że wręcz śpiewająco!

Co powiesz na wykon Margaret… kilometr nad ziemią? Takie rzeczy tylko w powietrznym show Łukasza Czepieli! Prosimy wsiadać, pasy zapinać.

Wszystkie odcinki "Prze-lotnych Pytań" znajdują się na stronie Redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony