Przejdź do treści
Wolontariusze Nowotarskiego Pikniku Lotniczego (fot. pikniknowotarski.pl)
Źródło artykułu

Zostań wolontariuszem podczas XII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego

Już za cztery dni rozpocznie się dwunasta edycja Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Przy wsparciu Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Miasta Nowy Targ, a także dzięki wielu sponsorów i instytucji na podhalańskim niebie w dniach 8-9 lipca na lotnisku w Nowym Targu będziemy podziwiać grupy akrobacyjne i formacje, takie jak: FireBirds, Cellfast Flying Team czy Retro Sky Team. Atrakcji jest oczywiście o wiele więcej.

Trwają ostatnie przygotowania. Organizatorzy serdecznie zapraszają do aktywności wolontariackiej przy organizacji XII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego.

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś realizować swoje pasje, jesteś zainteresowany społeczną aktywnością na rzecz promocji sportów lotniczych, chcesz nawiązać nowe, inspirujące znajomości, a przede wszystkim ciekawi Cię jak funkcjonuje nasze lotnisko oraz jak wyglądają przygotowania do imprezy, zgłoś się do nas! – zachęcają organizatorzy.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno krótko jak i długoterminową. Naszych wolontariuszy rekrutujemy bardzo starannie, ponieważ chcemy zapewnić im jak najlepszą opiekę i program pracy dopasowany do indywidualnych zainteresowań, potrzeb, a także preferencji czasowych – dodają.

Jeśli zechcesz zaangażować się już dzisiaj, zostaniesz włączony do elitarnej grupy przygotowującej jedną z największych imprez lotniczych w Polsce. Będziesz mógł realizować swoje pasje pod okiem doświadczonych osób w tej materii. Jeżeli dysponujesz czasem wyłącznie w okresie trwania imprezy, organizatorzy także znajdą dla chętnych wolontariuszy miejsce.

Napisz lub zadzwoń (kontakt) – LINK

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony