Zaproszenie na nocną próbę generalną do Defilady z Okazji Święta Wojska Polskiego
Wielkimi krokami zbliża się Uroczysta Defilada z okazji Święta Wojska Polskiego, która odbędzie się w Warszawie i na Bałtyku w okolicach cyplu helskiego już 15 sierpnia 2025 r. o godzinie 12:00.
Zanim jednak usłyszymy rytmiczny krok żołnierzy i ryk silników maszyn bojowych na lądzie, w powietrzu i okrętów na morzu – Polskie Siły Powietrzne zapraszają na wyjątkowe próby, podczas których można poczuć atmosferę wielkiego militarnego święta z bliska.
🛡️ PRÓBY DEFILADY:
🔹 PRÓBA LĄDOWA – Wisłostrada, Warszawa
📅 9/10 sierpnia (sobota/niedzielę)
🕘 godziny nocne
Tylko raz w roku – pod osłoną nocy – wojsko na Wisłostradzie. Przyjdź zobaczyć czołgi, transportery, artylerię i żołnierzy w dynamicznym przemarszu przed wielkim dniem!
🔹 PRÓBA LOTNICZA – niebo nad Warszawą
📅 9 sierpnia (sobota)
🕐 godz. 12:00
Podnieś głową w górę – nad stolicą przelecą śmigłowce, samoloty bojowe biorące udział w defiladzie powietrznej.
🔹 PRÓBA MORSKA – okolice cyplu helskiego
📅 7 sierpnia (czwartek)
🕙 ok. godz. 12:00
Na wodach Bałtyku zaprezentują się okręty Marynarki Wojennej RP. Warto być na miejscu i zobaczyć!
📣 Nie przegap tej okazji!
Przyjdź na próbę, poczuj wojskowy klimat i przygotuj się na wielką defiladę z okazji Święta Wojska Polskiego - 15 sierpnia!!!
Cztery żywioły:
⛰️ ZIEMIA – Wojska Lądowe,
🌊 WODA – Marynarka Wojenna,
💨 POWIETRZE – Siły Powietrzne,
🔥 OGIEŃ – Wojska Specjalne



Komentarze