XIV Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie

XIV Konkurs Modeli Redukcyjnych w Rzeszowie

Jak co roku serdecznie zapraszamy modelarzy na kolejną, czternastą już edycję rzeszowskiego Konkursu Modeli Redukcyjnych. Impreza odbędzie się tradycyjnie w dniach 6-8.10.2017 r. w sali Liceum Oogólnokształcącego im. Jana Pawła II, przy ul. Księdza Jałowego 1 w Rzeszowie.

Konkurs ma na celu promocję modelarstwa wśród młodzieży jako sposobu spędzania wolnego czasu, oraz poszerzenie wiedzy z zakresu techniki oraz historii.

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział modelarze indywidualni jak i zrzeszeni w organizacjach. Liczba wystawionych modeli jest dowolna. Do konkursu można zgłaszać modele plastikowe i kartonowe.

Udział w konkursie i modele można zgłaszać internetowo – wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.bit.ly/konkursmodelarski

Konkurs zostanie rozegrany w klasach: Junior (osoby do 18 roku życia) oraz Senior (powyżej 18 roku życia). Opłata startowa w klasie Senior wynosi 10 zł niezależnie od liczby zgłoszonych modeli. W klasie Junior opłata nie będzie pobierana.

Jak co roku organizatorzy przewidują dla Juniorów nagrody za debiut w tym konkursie!

Podczas konkursu będzie dostępna wystawa, na której będzie można zaprezentować modele, które nie będą podlegały ocenie. Ponadto podczas konkursu planowana jest giełda modelarska.

Program Konkursu:

6.10.2017 (piątek)
15.00–-18.00 – rejestracja przyjmowanie modeli

7.10.2017 (sobota)
9.00–-12.00 – rejestracja i przyjmowanie modeli
od 12.30 – początek oceny modeli

8.10.2017 (niedziela)
9.00–-14.00 – wystawa konkursowa
14.00 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
od 15.00 – wydawanie modeli

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą przedstawić swoje modele.

Więcej informacji na stronie: www.pwm.org.pl

Źródło: pwm.org.pl
comments powered by Disqus