Przejdź do treści
Targi Lotnicze (fot. targikielce.pl)
Źródło artykułu

Wystawcy na Targach Lotniczych Aviation Expo mogą skorzystać z dofinansowania

Za nieco ponad siedem miesięcy miłośnicy lotnictwa po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w Kielcach. W dniach 25–26 września 2021 r. odbędą się III Targi Lotnicze AVIATION EXPO.

To wydarzenie skierowane do przedstawicieli lotniczej branży, a podczas targów prezentowane są wyspecjalizowane technologie, produkty i usługi stosowane w szeroko pojętym lotnictwie.

Producenci z naszego regionu właśnie w Kielcach mają możliwość prezentacji własnej oferty, podkreślający tym samym siłę i wysoką specjalizację całej branży lotniczej.

Organizatorzy tej imprezy poinformowali, że Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.

Wystawcy Targów Lotniczych Aviation Expo mogą ubiegać się o dotację z Klastra Logistyczno-Transportowego. Zainteresowani mogą otrzymać nawet 500 000 zł.

Wsparcie Polskich Przedsiębiorstw – LINK

Otrzymana dotacja może zostać wydatkowana na:
– pokrycie kosztów powierzchni wystawowej na targach, zwrot wydatków za opłaty rejestracyjne na udział w targach oraz wpisu do katalogu targowego;
– pokrycie kosztów organizacji stoiska wystawowego na targach lub wystawie, reklamy w mediach targowych, transportu i ubezpieczenia osób i eksponatów w związku z udziałem w targach;
– usługi doradcze i szkolenia dotyczące umiędzynarodowienia przedsiębiorcy;
– udział w seminariach, kongresach i konferencjach o charakterze międzynarodowym.

Dofinansowanie może wynieść:
•  Mikro/Małe firmy 70%
•  Średnie firmy 60%
•  Duże przedsiębiorstwa 40%

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Klastra: www.klasterlogtrans.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony