Wykład Artura Kielaka i Tomasza Czekajło w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie

Wykład Artura Kielaka i Tomasza Czekajło w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie

Szybowcowe Koło Naukowe z ogromną przyjemnością pragnie zaprosić wszystkich pasjonatów lotnictwa na wykład Artura Kielaka i Tomasza Czekajło pt. „Współczesna akrobacja samolotowa i pokazy lotnicze w aspekcie bezpieczeństwa lotów”, który odbędzie się w dniu 17 grudnia 2013r. (wtorek) o 16:30 w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.

Spotkanie poświęcone będzie akrobacji samolotowej oraz wielu innym aspektom latania samolotowego i zawodniczego. Zaprezentowana zostanie bogata w materiały filmowe i zdjęcia relacja Artura Kielaka z udziału w 27 Mistrzostwach Świata w Akrobacji Samolotowej 2013 w klasie unlimited, które odbyły się w tym roku w Texasie. Przedstawione zostaną również efekty dotychczasowej działalności Fundacji Legendy Lotnictwa.  Zapewniamy, że nie będziecie się nudzić!

Artur i Tomek – jedni z najlepszych pilotów w Polsce. Ogromnym zamiłowaniem darzą polskie lotnictwo wojskowe i wyczynowe. Współtwórcy jedynego w swoim rodzaju zespołu akrobacyjnego Polskie Legendy Lotnictwa. Artur Kielak to pilot samolotowy, szybowcowy, śmigłowcowy, komunikacyjny, wyczynowy, a także skoczek spadochronowy. Jest wielokrotnym reprezentantem Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w akrobacji samolotowej, zdobywcą szóstego miejsca na Mistrzostwach Europy, mistrzem Polski w akrobacji samolotowej advanced, zdobywcą tytułu „Człowieka Roku” lotnictwa ogólnego w plebiscycie „Lotnicze Orły” oraz członkiem Akrobacyjnej Kadry Narodowej RP. Na co dzień kapitan Boeinga 737 w jednej z największych linii lotniczych w Europie. Tomasz Czekajło to pilot z zespołu akrobacyjnego Fundacji Legendy Lotnictwa. Z wykształcenia jest prawnikiem oraz prezesem Fundacji Legendy Lotnictwa. Realizuje swoje pasje w lotnictwie, z którym związany jest od dzieciństwa.

 

Do zobaczenia w poniedziałek 16.12.2013 o 16:30 w Dużej Auli Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie! Dla osób spoza Dęblina wstęp na teren WSOSP po uprzednim kontakcie z organizatorami.

Serdecznie zapraszamy! 

Źródło: WSOSP Dęblin
comments powered by Disqus