Przejdź do treści
Źródło artykułu

VII Akademia Modelarska w Dęblinie

Dni Dęblina nadchodzą wielkimi krokami, a wraz z nimi już VII Akademia Modelarska w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie! Wydarzenie wspierane jest przez Miasto Dęblin oraz objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Dęblin - Romana Bytniewskiego.

To wyjątkowa okazja dla każdego by zgłębić tajniki modelarstwa w towarzystwie miłośników lotnictwa pod okiem doświadczonych instruktorów.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się dopasowywać, składać i malować modele samolotów, które będą dostosowane do ich wieku i umiejętności.

Modelarstwo rozwija umiejętności manualne, kreatywność, cierpliwość i dokładność. To także doskonały sposób na pogłębianie wiedzy historycznej i technicznej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tworzeniu miniatur statków powietrznych!

Udział w Akademii jest bezpłatny po okazaniu ważnego biletu wstępu do Muzeum. Pamiętajcie, że najmłodsi do lat 7 wchodzą za darmo, a Bilet Specjalny dla mieszkańców Powiatu Ryckiego kosztuje zaledwie 5zł!

To fantastyczna okazja do wspólnego świętowania Dni Dęblina!

Zapraszamy 22 czerwca 2024 r., w godzinach 11:00-15:00 do Hangaru Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony