Trzecia edycja Targów Lotnictwa Lekkiego i Paragiełdy z mocną obsadą

Targi Lotnictwa Lekkiego (fot. targikielce.pl)

Już po raz kolejny miłośnicy latania samolotami ultralekkimi, firmy zajmujące się budową i sprzedażą sprzętu dla lotniarzy, motolotniarzy, paralotniarzy i motoparalotniarzy spotkają się w stolicy województwa świętokrzyskiego. Już teraz udział zapowiedziało kilkadziesiąt znanych marek.

W dniach 13–14 października w Targach Kielce zaplanowano Targi Lotnictwa Lekkiego i Paragiełdę. Pozytywne wrażenia po edycji roku 2017 sprawiły, że wiele firm biorących udział w targach już zadeklarowało chęć udziału w kolejnej ich odsłonie. Podczas dwóch dni w Targach Kielce zobaczymy nowości takich marek jak: Aeroprakt, APFlying, ARGO Aero, Boreas Aviation EC EXTREME, Skydream,  Aeros i wiele innych.

Przypomnijmy, że targi TLL i Paragiełda zaledwie na przestrzeni dwóch lat podwoiły liczbę wystawców branży lotnictwa lekkiego, prezentujących się w Kielcach. Blisko 60 firm zgromadziły w roku 2017. Znakomici goście specjalni i wiele merytorycznych wydarzeń dodało wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru.

Zainteresowanie wystawą dedykowaną miłośnikom awiatyki również wzrosło znacząco – pierwszą edycję odwiedziło 1500 osób, drugą już 2500.

Zobacz, jak wyglądały targi w roku ubiegłym:

Źródło: Targi Kielce
comments powered by Disqus