Przejdź do treści
Tatrzański Obóz Przelotowy - logo
Źródło artykułu

Tatrzański Obóz Przelotowy w Nowym Targu

Aeroklub Nowy Targ zaprasza pilotów na Tatrzański Obóz Przelotowy, który odbędzie się w dniach 18-25 maja 2024 r. na lotnisku w Nowym Targu.

Obóz połączony będzie ze szkoleniem teoretycznym. Przeznaczony jest dla pilotów oraz uczniów-pilotów i będzie połączeniem treningów oraz zawodów.

Organizatorzy ustalili limit uczestników na 20 pilotów / uczniów-pilotów. Rywalizacja w klasie mieszanej (mile widziane osoby z własnymi szybowcami). Jeśli ktoś nie posiada własnego szybowca to wynajęcie szybowca należy uzgodnić z EPNT. Wynajem będzie realizowany zgodnie z cennikiem.

Dla pilotów nie planujących uczestnictwa w części treningowej (tylko współzawodnictwo) zostaną wyznaczone trasy oraz podawana będzie pogoda meteo. Dla pilotów w klasie mix organizatorzy będą się starać wyznaczyć trasy treningowe.

Oprócz treningów i zawodów organizatorzy oferują zawodnikom z małym doświadczeniem loty sprawdzające, wskazany trening zapoznawczy z lotniskiem, start odbędzie się za wyciągarką. Planowane są hole za samolotem i loty za wyciągarką (na wysokość 500 metrów). Dostępne jest tankowanie wody.

Wpisowe wynosi: członkowie – 200 PLN, pozostali – 400 PLN.

NAGRODA GŁÓWNA – Złota ciupaga Prezesa.

Więcej informacji na stronie: zawody.epnt.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony