Przejdź do treści
Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego za rok 2021 (fot. ULC)
Źródło artykułu

Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego za rok 2021

Urząd Lotnictwa Cywilnego poinformował, że na stronie ULC zostało opublikowane Sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego za rok 2021.

Rzetelne i transparentne informowanie o poziomie bezpieczeństwa jest podstawą tworzenia kultury bezpieczeństwa i kreowania atmosfery zaufania do transportu lotniczego i lotnictwa cywilnego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, ULC opracował dokument będący szczegółowym zestawieniem na temat stanu bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego w 2021 roku.

Przedstawione dane dotyczące zdarzeń lotniczych służą celom informacyjnym. Zostały one pozyskane z baz danych ULC, EASA oraz pośrednio ICAO, Państw Członkowskich EASA, EUROCONTROL i przemysłu lotniczego. Odzwierciedlają one wiedzę, która była aktualna w momencie przygotowywania sprawozdania.

Niniejsze sprawozdanie o stanie bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego jest przykładem wykorzystywania zgromadzonych zebranych od Państwa informacji w celu ich analizy i użycia płynących z niej wniosków do podnoszenia poziomu bezpieczeństwa w skali całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym dokumentem – LINK

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony