Przejdź do treści
Spotkania autorskie dla dzieci z pilotem Robertem Zawadą (fot. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach)

Spotkania autorskie dla dzieci z pilotem Robertem Zawadą

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Borkach serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat na dwa spotkania autorskie z pilotem Robertem Zawadą, od najmłodszych lat związanym z lotnictwem i wielkim pasjonatem tej dziedziny.

Spotkania odbędą się 12 lutego 2024 r., czyli w najbliższy poniedziałek o godzinie 9:00 w ZPO Wola Osowińska (ul. Parkowa 7, Borki) i o godzinie 12:00 w ZPO Borki (ul. Wojska Polskiego 25, Borki).

Robert zawada to były pilot wojskowy i cywilny, instruktor, pilot testowy, sejmowy ekspert lotniczy, ekspert Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, dyrektor pokazów lotniczych. Wiele lat za sterami rozmaitych maszyn latających, na kilku kontynentach. Setki godzin w powietrzu. W rozmaitych, często wyczerpujących warunkach. Zawsze z ogromną satysfakcją po powrocie z trudnej misji. To pilot z ogromnym doświadczeniem. I potężnym talentem do opowiadania niezwykłych historii o lataniu.

Jest autorem książek o lotnictwie: "Jak Gapa został pilotem", "Czy każdy może zostać pilotem?". Robert Zawada wprowadzi uczestników spotkania w bajkowy świat lotnictwa.

Na spotkaniu opowie o swoich książkach, o wieloletnim doświadczeniach pracy jako pilot wojskowy i cywilny, a także spróbuje zaszczepić lotniczego bakcyla młodym słuchaczom.

Po spotkaniu będzie można zakupić książkę pana Roberta z osobistą dedykacją.

FacebookTwitterWykop

Nasze strony