Przejdź do treści
VIII Otwarte Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski w Przykonie - Livesream (fot. Paramotor Team Poland)
Źródło artykułu

Śledź na żywo VIII Otwarte Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski w Przykonie

Od 2 sierpnia rozpocznie się rywalizacja podczas ósmej edycji Otwartych Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w gminie Przykona nad zbiornikiem wodnym.

Do walki o medale przystąpi ok. czterdziestu pilotów z ośmiu krajów: Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia,  Katar, Litwa, Polska, Szwecja.

Piloci będą ścigać się na motoparalotniach w dwóch klasach – PF1 (start z nóg) oraz PL1 (start z wózka). Zawody podzielone są na kilka konkurencji (tzw. tasków) a każda z nich jest sekwencją zakrętów jakie należy wykonać pomiędzy rozstawionymi na wodzie 8-metrowej wysokości dmuchanymi pylonami. Zadaniem zawodnika jest możliwe szybkie i bezbłędne wykonanie trasy przelotu. Wygrywa najszybszy i bezbłędny przelot.

Organizatorzy każdego dnia będą robić relacje na żywo z VIII Otwartych Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Polski - sesje poranne i popołudniowe.

Chcesz obejrzeć widowiskowy slalom motoparalotniowy i śledzić zmagania zawodników na żywo? Od wtorku (2 sierpnia) zapraszamy na Livesream z VIII Otwartych Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Polski – zawodów, które są kolejną edycją Pucharu Świata FAI. Rywalizacja potrwa do 6 sierpnia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Przeczytaj również:
Nadchodzą VIII Otwarte Motoparalotniowe Slalomowe Mistrzostwa Polski

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony