Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN zaprasza na bieg po pasie startowym lotniska w Rzeszowie

Organizatorzy imprezy SKYWAYRUN postanowili po raz kolejny wytyczyć 5-kilometrową trasę na pasie startowym lotniska Rzeszów-Jasionka. I wpuścić na nią biegaczy o północy.

W ostatnich latach bieganie zrobiło się bardzo popularne. Najwięcej organizowanych biegów, to biegi uliczne, które choć cieszą się dużym powodzeniem wśród biegaczy, wszystkie są do siebie bardzo podobne. Sami biegacze określają je często, jako oklepane bądź nudne. Zaczynają wymagać od organizatorów niebanalnych pomysłów, jak np. bieganie po pasie startowym - czyli jednym z najbardziej niedostępnych miejsc w przestrzeni publicznej.

Dlatego ogólnopolski cykl biegów Skywayrun już po raz piąty będzie gościł na rzeszowskim lotnisku. Weź udział w niebanalnym, nocnym biegu po pasie startowym.

Bieg odbędzie się w nocy 28.09.2019 r. o godzinie 23:59 i zostanie rozegrany się na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka Sp. z o.o.

Trasa zostanie wyznaczona na terenie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka (pas startowy oraz drogi kołowania),informacje  na  temat  trasy  i  plan  zostaną  opublikowane  na  stronie  internetowej www.skywayrun.pl Długość trasy to około 5km(+/-200m), a limit czasu dla każdego zawodnika to 50 minut. Zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach kobiet i mężczyzn, oraz w kategorii pracowników lotniska.

W biegu może wziąć udział 1000 osób. Lista startowa będzie otwarta do wyczerpania limitu miejsc, ale nie później niż do 24.09.2019r. Zapisy w dniu biegu nie będą prowadzone.

Zapisy i opłaty:
• zapisy i opłata wniesiona do 10.05.2019r. – 60 zł;
• zapisyi opłata wniesiona od 10.05.2019r.-20.09.2019r - 69zł;
• zapisyi opłata wniesiona od 21.09.2019r. -24.09.2019r. – 79zł; 
Rejestracja TUTAJ.

Więcej informacji dostępnych jest w Regulaminie, na stronie www.skywayrun.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony