Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk

Jeszcze nie do końca opadły emocje po ostatnim biegu Skywayrun Military 3, który odbył się 21 października na Lotnisku 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Janowie pod Mińskiem Mazowieckim, a tu organizatorzy mają dobrą wiadomość dla tych którzy czują pewien niedosyt.

Czy marzyliście kiedykolwiek o znalezieniu się na płycie Portu Lotniczego Gdańsk?

Organizatorzy imprezy SKYWAYRUN postanowili wytyczyć 5-kilometrową trasę na pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk i w nocy z 9 na 10 czerwca 2018 r. wpuścić na nią biegaczy.

Już 15 stycznia 2018 roku organizatorzy otworzą zapisy na bieg SKYWAYRUN Ggańsk Airport.

Gorąco zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym, nocnym biegu po pasie startowym Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na dystansie 5KM. Będzie odlot!

Na starcie SKYWAYRUN Ggańsk Airport stanie aż 2000 biegaczy, co stanowić będzie absolutny rekord pod względem liczby uczestników biorących udział w biegu na lotnisku w Polsce.

Bieg odbędzie się w nocy z 9 na 10 czerwca 2018 roku. Zaplanowana godzina startu to 01:00.

Zapisujcie już termin w swoich kalendarzach biegowych, bo przecież nie może Was tam zabraknąć.

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to trzeci w Polsce port lotniczy pod względem ilości obsługiwanych rocznie pasażerów.

Śledźcie stronę www.skywayrun.pl oraz Fanpage SKYWAYRUN, wkrótce będą tam publikowane kolejne szczegóły! Zaglądajcie też na stronę wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony