Przejdź do treści
Źródło artykułu

SKYWAYRUN – bieg po pasie startowym lotniska 23. BLT

Zapraszamy na odlot podczas 5. edycji militarnej SKYWAYRUN – biegu po pasie startowym lotniska wojskowego 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim! Zapisy ruszyły!

Bieg odbędzie się w dniu 22.06.2019 r. Długość trasy to około 5 km, a limit czasu dla każdego zawodnika to 50 minut. Start biegu o godzinie 21:00. Zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach kobiet i mężczyźni oraz służb mundurowych.

Trasa zostanie wyznaczona na terenie lotniska w Janowie (trasa biegu jest tak zaplanowana, aby prowadziła głównym pasem startowym, trasa może ulec zmianie ze względu na brak możliwości technicznych niezależnych od organizatora), informacje na temat trasy i plan zostaną opublikowane najpóźniej 10 dni przed biegiem na stronie internetowej www.skywayrun.pl

W biegu może wziąć udział maksymalnie 600 osób. Organizator pozostawia 40 pakietów do własnej dyspozycji.

Zapisy i opłaty:
• zapisany i opłacony do 15.04.2019r. – 60pln
• zapisany i opłacony po 15.04.2019r. – 70pln

Pakiet startowy obejmuje: personalizowaną koszulkę techniczną, pamiątkowy medal na mecie (po przebiegnięciu całego dystansu), numer startowy/agrafki, napój regeneracyjny lub woda, chip do pomiaru czasu, niespodzianki w miarę pozyskanych partnerów.

Lista startowa będzie otwarta do wyczerpania limitu  miejsc, ale nie później niż do 18.06.2019 r. Zapisy w dniu biegu nie będą prowadzone. Rejetracja uczestników biegu na stronie www.monsterevent.pl

Nagrody rzeczoweotrzymają zawodnicy, którzy uzyskają miejscaod I do III w klasyfikacji ogólnej kobiet i mężczyzn oraz służb mundurowych.

Inauguracyjna impreza SKYWAYRUN odbyła się w nocy z 18 na 19 kwietnia 2015 roku na lotnisku Rzeszów-Jasionka. Do dnia dzisiejszego bieg odbywał się na lotniskach we Wrocławiu, w Gdańsku, czterokrotnie w Rzeszowie oraz czterokrotnie na lotnisku w bazie wojskowej w Mińsku Mazowieckim.

22 czerwca 2019 roku po raz kolejny spotkamy się na lotnisku wojskowym podczas biegu w niebanalnych okolicznościach i miejscu, jakim jest pas startowy.

Więcej informacji w Regulaminie, na stronie www.skywayrun.pl oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony