Przejdź do treści
Katarzyna "UrQueeen" Manowska w samolocie Łukasza Czepieli (fot. kadr z filmu Red Bull)
Źródło artykułu

Prze-lotne Pytania: Katarzyna "UrQueeen" Manowska

Od 2017 roku Łukasz Czepiela, światowej klasy pilot akrobacyjny, przepytuje swoich gości na pokładzie samolotu podczas szalonego talk show "Prze-lotne Pytania". W takich warunkach łatwe pytania po prostu nie istnieją.

"Red Bull Prze-lotne Pytania" to jedyny w swoim rodzaju podniebny talk-show. Goście Łukasza Czepieli muszą odpowiadać na pytania pod wpływem przeciążeń, albo w jakimś bardzo nietypowym dla siebie położeniu – jak choćby podczas lotu odwróconego z prędkością bliską 400 km/h.

Rozpoczął się pięty sezon. W trzecim odcinku gościem Łukasza Czepieli na pokładzie akrobacyjnego samolotu Edge 540 była streamerka gamingowa Katarzyna "UrQueeen" Manowska.

Jednym z elementów "Red Bull Prze-lotnych Pytań" jest seria pytań, na które gość podniebnego talk-show musi odpowiedzieć błędnie. Niby proste, ale w praktyce trzeba się wykazać kreatywnością. To i inne atrakcje czekają na Ciebie również w tym odcinku.

Jak na przednim fotelu 345-konnego samolotu akrobacyjnego "UrQueeen" radziła sobie z pytaniami Łukasza Czepieli? Jeśli chcesz dowiedzieć się: co zjada hejterów, co wspólnego mają Przemyśl i Rzym i czy Kasia pamięta kiedy powstał Twitch, zobacz film z lotu.

Film można zobaczyć na stronie www.redbull.com

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony