Przejdź do treści
Polskie Porty Lotnicze - logo
Źródło artykułu

Powołanie nowego członka Zarządu PPL S.A.

Rada Nadzorcza Polskich Portów Lotniczych S.A. powołała wczoraj, 16 kwietnia 2024, nowego członka zarządu PPL. Adam Sanocki został wyłoniony w drodze konkursu, wcześniej pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej CPK, z której złożył rezygnację.

Adam Sanocki jest doświadczonym doradcą biznesowym i komunikacyjnym z ponad dwudziestoletnim stażem. Pełnił funkcje zarządcze i był członkiem organów nadzoru w wielu polskich i międzynarodowych organizacjach oraz firmach doradczych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów strategicznych i wsparciu w tym zakresie spółek, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych. Ekspert w budowaniu strategii komunikacyjnych, zarządzaniu ryzykiem, komunikacji kryzysowej oraz tworzeniu i wsparciu procesów sprzedaży.

Nagradzany za zrealizowane projekty restrukturyzacyjne w branży: przemysł i infrastruktura. Jest pasjonatem nowych trendów w komunikacji. Były dziennikarz i doświadczony rzecznik prasowy. Z branżą lotniczą związany od ok. 20 lat. Współpracował między innymi z takimi podmiotami jak CPK czy Lockheed Martin. Absolwent Politologii na Uniwersytecie Śląskim oraz EMBA na Uniwersytecie Warszawskim. Wykładowca akademicki, m.in na Uniwersytecie Warszawskim.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony