Port Lotniczy Gdańsk Partnerem Firm Zagranicznych

Port Lotniczy Gdańsk - samoloty na płycie (fot. airport.gdansk.pl)

Gdańskie lotnisko po raz kolejny zostało laureatem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki. W tym roku Port Lotniczy Gdańsk uhonorowano za wkład we współpracę z firmami międzynarodowymi.

Celem konkursu Ambasador Polskiej Gospodarki jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego. Organizowany jest przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli.

Konkurs Ambasador Polskiej Gospodarki jest ogólnopolskim niekomercyjnym przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych, zacieśnianie współpracy przedsiębiorców z przedstawicielami polskich instytucji odpowiedzialnych za promowanie Polski, polskiej gospodarki, kultury i inicjatyw społecznych, polegającej m.in. na rozwoju wzajemnych kontaktów i wymianie informacji.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o tytuł Ambasador Polskiej Gospodarki w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Marka Europejska, Najwyższa Jakość, Partner Firm Zagranicznych.

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk
comments powered by Disqus