"Piloci" grają z WOŚP

Scena z musicalu "Piloci" (fot. teatrroma.pl)

Artyści Teatru Muzycznego ROMA grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, której finał odbędzie się już za dwa dni – 14 lutego.

Przedmiotem licytacji jest 20 najlepszych miejsc na widowni Teatru Muzycznego ROMA w loży VIP oraz spotkanie z artystami i zwiedzanie kulis Teatru!

Zwycięzca aukcji sam zdecyduje kogo zaprosi 10 marca 2018 roku o godzinie 15:00 na musical „Piloci”.

„Piloci” to musical inspirowany wydarzeniami historycznymi przede wszystkim związanymi z Bitwą o Anglię. To także pełna emocji opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową, o wielkim uczuciu łączącym Jana, młodego polskiego lotnika i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę. Premiera odbyła się 7 października 2017 r.

Nie jest to dokumentalny zapis wydarzeń historycznych, ani próba odtworzenia dziejów polskich któregokolwiek z polskich dywizjonów lotniczych uczestniczących w Bitwie o Anglię w 1940 roku. To fikcyjna fabuła, dla której pewne wydarzenia historyczne były inspiracją – ale jej przebieg, główni bohaterowie i konstrukcja poszczególnych scen są od początku do końca wytworem wyobraźni i inwencji twórczej autora libretta.

20 najlepszych miejsc na widowni na musical „Piloci” można licytować do 18.01.2018 r. na stronie www.aukcje.wosp.org.pl

Źródło: Teatr Muzyczny ROMA
comments powered by Disqus