Przejdź do treści
Źródło artykułu

Pierwszy samolot LOT wystartował z Radomia

W piątek 28 kwietnia pierwszy samolot Polskich Linii Lotniczych LOT wystartował z lotniska Warszawa-Radom. Pasażerowie narodowego przewoźnika odlecieli do jednej z najpiękniejszych europejskich stolic – Rzymu.

Lotnisko Warszawa-Radom zostało otwarte oficjalnie w czwartek 27 kwietnia. Zaledwie dzień później z mazowieckiego portu odleciał pierwszy samolot PLL LOT. Boeing 737-800 wystartował do Rzymu 28 kwietnia o godzinie 13.30 czasu lokalnego. Rejs cieszył się dużym zainteresowaniem, niemal wszystkie miejsca zostały wyprzedane. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku drugiego lotu narodowego przewoźnika z Radomia – o godzinie 19.50 do Paryża odleci również samolot typu Boeing 737-800.

Cieszymy się z otwarcia Lotniska Warszawa-Radom i możliwości, jakie stwarza. Wypełnienie naszych samolotów świadczy o dużym zainteresowaniu podróżami do europejskich stolic. A już w czerwcu pasażerowie będą mogli skorzystać z wakacyjnych kierunków, takich jak Bułgaria, Albania czy Grecja. Zapraszamy na pokład! – powiedział Członek Zarządu PLL LOT ds. handlowych, Michał Fijoł.

(fot. Lotnisko Warszawa-Radom, Facebook)

Rejsy do Paryża będą odbywać się we wtorki, piątki i niedziele, z kolei loty powrotne – w poniedziałki, czwartki i soboty. Z Radomia do Rzymu i z powrotem pasażerowie PLL LOT polecą we wtorki, piątki i niedziele. Późną wiosną wystartują pierwsze samoloty do Warny, Tirany i Prewezy.

Bilety na połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży, między innymi na stronie lot.com, w LOT Contact Center i w biurach LOT Travel.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony