Przejdź do treści
Pierwsza prywatka na gdańskim lotnisku (fot. Anna Rezulak, Kosycarz Foto Press)
Źródło artykułu

Pierwsza prywatka na gdańskim lotnisku. Takiej imprezy jeszcze nie było

Kilkaset osób uczestniczyło w Prywatce na gdańskim lotnisku. To była pierwsza impreza taneczna w terminalu pasażerskim, na którą zaproszeni zostali seniorzy z Gdańska, Gdyni, Sopotu i regionu pomorskiego, m.in. z Sierakowic, Gołubia, Kamienicy Szlacheckiej i Stężycy. Lotniskowe zaproszenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Prywatka wpisuje się w 50 rocznicę powstania lotniska, która przypada w 2024 roku, ale której świętowanie rozpoczęło się już w tym roku.

„Chcemy w różny sposób świętować nasze urodziny, chcemy się otwierać na różne środowiska, także seniorów, którzy może już rzadziej latają, ale jak się okazuje bardzo chętnie tańczą. Tak postrzegamy swoją rolę firmy odpowiedzialnej i wrażliwej społecznie” – powiedział Tomasz Kloskowski prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

W trakcie prywatki do tańca grał i śpiewał na żywo zespól Eva Band. Partnerem Portu Lotniczego była firma Lagardere, która zapewniła uczestnikom imprezy poczęstunek i napoje.

We wrześniu Port Lotniczy Gdańsk zorganizował piknik dla młodzieży szkolnej. Uczestniczyło w nim ponad pół tysiąca dzieci z całego regionu.

Pierwsza prywatka na gdańskim lotnisku (fot. Anna Rezulak, Kosycarz Foto Press)2

(fot. Anna Rezulak, Kosycarz Foto Press)

Pierwsza prywatka na gdańskim lotnisku (fot. Anna Rezulak, Kosycarz Foto Press)3

(fot. Anna Rezulak, Kosycarz Foto Press)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony